668 677 709 email: [email protected] (12) 640 58 60, 510 560 056

Naprawa

Naprawa sprzętu wielofunkcyjnego

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie naprawy urządzeń biurowych i wielofunkcyjnych, w tym: naprawy Konica Minolta, naprawy Ricoh i innych sprzętów Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do naprawy produktów dostępnych na stronie - naprawiamy wszystkie urządzenia wielofunkcyjne dostępne na rynku, zgodnie z zaleceniami producenta. Gwarantujemy rzetelność usług, stały kontakt z klientem i bieżące informowanie oraz raportowanie o stanie Państwa sprzętu. Wyzwania nie są nam straszne i obce - będziemy dzielnie walczyć o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu, który trafi w nasze ręce, aby mógł Państwu służyć bez zarzutów przez długie lata Współpracujemy z wieloma dużymi firmami na rynku, w związku z czym działamy na najwyższym poziomie, minimalnie zmniejszając czas naprawy tak, aby Państwa firma mogła ponownie działać na pełnych obrotach, z doskonale funkcjonującym sprzętem.

Serwis czy naprawa?

Naprawa jest ostatecznością. Aby jej uniknąć, sprzęt należy precyzyjnie i regularnie serwisować - ryzyko konieczności naprawy spada wówczas do minimum. Serwisowanie jest zresztą jedną z usług (obok wynajmu, dzierżawy i naprawy), którą Państwu oferujemy. Podczas pierwszego kontaktu z Klientem staramy się precyzyjnie zlokalizować problem. Następnie stawiamy ostateczną diagnozę i podejmujemy decyzję - najczęściej sprzęt wymaga profilaktycznego serwisu, ale nie zawsze. Czasami potrzebna jest nagła i pilna naprawa „na wczoraj”.

Co podlega naprawie?

Naprawie podlega sprzęt wielofunkcyjny, którego wydruki posiadają monochromatyczne lub kolorowe smugi oraz są rozmazane, niewyraźne i mętne. Po wcześniejszym serwisowaniu, polegającym na oczyszczeniu wnętrza drukarki, podajników papieru czy zabrudzeń w ogóle, tego typu problemy nie mają prawa się zdarzyć - to bezwzględny znak, że sprzęt należy zgłosić do naprawy. Praca w firmie XXI wieku opiera się na sprzęcie wielofunkcyjnym - głównie komputerach, drukarkach i kserokopiarkach. Praca urządzeń biurowych na ogromną, wręcz masową, skalę może powodować usterki i uszkodzenia mechaniczne. Naprawy mogą wymagać nie tylko rzeczy, które da się wyłapać gołym okiem, takie jak błędne wydruki, rozmazane kolory, czy błędne funkcjonowanie panelu sterującego. Zdarza się, że konserwacji wymaga mechanizm pobierania papieru, elementy kserujące i grzewcze. Ostatnim i najważniejszym elementem naprawy zawsze jest sprawdzenie poprawności wydruku.

Naprawa na 100 procent

Oferujemy serwis i naprawę zgłaszanych przez Państwa problemów, ale to nie wszystko. Oprócz tego wynajmujemy i dzierżawimy najlepsze na rynku małopolskim sprzęty wielofunkcyjne, biurowe. Rozmawiamy, doradzamy, pomagamy i przekonujemy - o niezawodności naszych usług oraz nienagannych możliwości współpracy. Pracujemy z wieloma firmami, które obdarzyły nas dużym zaufaniem i nauczyły precyzyjnego i szybkiego działania. Państwu również oferujemy zaufanie i współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej