668 677 709 email: [email protected] (12) 640 58 60, 510 560 056

Wynajem

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych - Małopolska

Oferujemy wynajem i dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych na terenie Małopolski. Kontrolowanie wszelkich kosztów, zaoszczędzenie pieniędzy związanych z kupnem, serwisowaniem i materiałami eksploatacyjnymi - jeżeli to jest coś, co Państwa interesuje, zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Wynajem Konica Minolta - Kraków

Kserokopiarka Konica Minolta doskonale sprawdza się w druku kolorowym. Konica posłuży jako urządzenie kompaktowe - jedne na każde stanowisko pracy lub jako urządzenie centralne. Szczególną uwagę warto zwrócić na:
  • Konica Minolta bizhub C3110P - stworzona do druku czarno-białego i kolorowego, zmieści 250 arkuszy i 100 arkuszy w podajniku bocznym. Posiada automatyczny podajnik do druku dwustronnego i pamięć 1 GB.
  • Konica Minolta bizhub (C35P) zamienić(C3550) - laserowa drukarka kolorowa o maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 600x600 dpi. Wiernie oddaje barwy w dokumentach i prezentacjach, miesięcznie wydrukuje nawet 1300 (5000) stron. Mała, kompaktowa, wyposażona w moduł druku dwustronnego.
  • Konica Minolta bizhub C224/C284 - drukuje 22/28 strony na minutę zarówno w kolorze, jak i monochromatycznie. Mieści 500 + 500 arkuszy i 150 arkuszy w podajniku ręcznym. Wydrukuje również dokumenty w formatach od A6 do SRA3 i banery 1-2-metrowe. Posiada pamięć 2 GB.
Szczegółową charakterystykę każdego z powyższych i innych dostępnych do wynajęcia produktów marki Konica Minolta znajdą Państwo w zakładce Produkty.

Wynajem Ricoh - Kraków

Urządzenia marki Ricoh są stworzone do szybkiej i sprawnej pracy, lepiej radzi sobie z drukami monochromatycznymi, ale można użyć jej także w kolorze. Podobnie do Konica Minolta sprawdzi się w pojedynczym, jak i centralnym miejscu firmy. Szczególnie sprawdzą się:
  • Ricoh MP301 - wyposażony w moduł faksu, posiada zaawansowany kontroler nowej generacji, funkcje skanowania i faksowania, a także możliwość idealnej integracji z dodatkowym oprogramowaniem oraz środowiskiem sieciowym i operacyjnym. Kolorowy panel dotykowy, o przekątnej 4,3 cala, i czytnik USB/SD dodatkowo czynią pracę łatwiejszą.
  • Ricoh MP2014A/MPP2014AD - szybko drukuje i kopiuje, mieści 250 arkuszy papieru (pojemność tę można rozbudować o 1000 arkuszy) i posiada wyświetlacz liniowy, ułatwiający wydawanie i modyfikowanie poleceń. Wycofana proszę usunąć lub zamienić na Ricoh MP 2554
  • Ricoh MP2501 - zaawansowany kontroler GWNX skonfigurowany z opcjonalnym dyskiem twardym otwiera nowe możliwości drukowania, kopiowania oraz skanowania. Łatwiejszą obsługę rozbudowanych opcji ułatwia panel dotykowy o przekątnej 4,3 cala i dodatkowa pamięć operacyjna. Posiada również automatyczny podajnik oryginalnych dokumentów wraz z funkcją skanowania sieciowego w kolorze.
  • RicohMP4054 - intuicyjność to drugie imię tego sprzętu. Czytelny, dotykowy, 9-calowy wyświetlacz, gotowość do działania chwilę po wybudzeniu i mniej niż 3 sekundy wydruku, płynnie skanuje i kopiuje.
Szczegółową charakterystykę każdego z powyższych i innych dostępnych do wynajęcia produktów marki Ricoh znajdą Państwo w zakładce Produkty.

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych się opłaca

To nie koniec zalet! Wyżej opisane, to tylko niektóre z dostępnych na naszej stronie produktów możliwych do wynajęcia. Po szczegółową listę wraz z charakterystyką każdego z wielofunkcyjnych sprzętów - znajdą Państwo w zakładce Produkty. Wynajem kserokopiarek i drukarek w Krakowie i Małopolsce jest jak najbardziej możliwy, a ponadto wygodny, opłacalny i korzystny. Posiadamy szeroką gamę produktów dwóch wiodących marek (i nie tylko), które usprawnią i na dobre zmodernizują organizację pracy w małych i większych firmach. Zapraszamy do kontaktu!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej